VIDEO TÝŽDŇA
  WEB LINKS
  ARCHÍV
FC NITRA
Zo Senice vychádzaju o 13:45 2 autá s 9 fanúšikmi jediná zástavka v Trnave na parkovisku pri obchodnom dome Billa ako je zimný štadión kde berieme oslávenca Boťánka ktorý pre nás prichystal rezne s chlebom a pivo nám ponúkol samozrejme že aj flaška páleného bola nachystaná.Do Nitri sme dorazili tesne pred zápasom o 15:20 .Zavolal som pani na vstupenky a tá mi povedala že si máme kúpiť na tribúnu že kôli 10 fanúšikom sektor hostí neotvoria .Som jej povedal ak neotvoria sektor hostí  nejdeme na futbal.Zrazu prišla aj zo 4 usporiadateľmi a sektor hostí otvorili.Pred zápasom sa nás snažila skupinka 12 nitranských fans vyprovokovať k bitke.Zápas sme začali pokrikom SENICA do teho čo kričali 3 fanúšikovia nebyť týchto na futbale tak je ticho počas celého zápasu.Týto traja povzbudzovali celý zápas a občas sa pridali ešte 3 ale nikdy sme nekričali všetci.Preto ja sa pýtam ma význam chodiť k súperom v takomto malom počte keď aj z toho polovica nekriči...Druhý polčas Senica už len bránila a Nitra bola lepšia aj keď sa to čo na ihrisku predvádzali nedá nazvať futbalom .Zrazu 70 minúta a na trávnik dopadla dymovnica.Samozrejme hlásateľ za vinníka označil Senického diváka ale domáci usporiadatelia videli ako spoza plota ju traja chlapci Nitrania prehodili a nik ich nechytil.Ešte pred skončením zápasu nás domáci usporiadatelia prosili aby sme štadión opustili v 85 minúte čo sme neposlúchli a videli sme dva góly do našej sieti.Nechápem prečo tréner Nečas nezvládol záver zápasu keď má možnosť ešte 2 striedania a nepoužije ich,Veď stačilo taktické striedanie naťahoval by sa čas a prišli by aspoň čerstvé sily veď niektorý chalani už nevládali.A taký Victor Samb ešte pod novým trénerom nehral prečo mu nedať šancu veď isto je lepši ako Podaný ktorý keď už nevládal tak v 87.min.stiahol hráča za čo dostal 2 žltu a následne červenú kartu.Dufam že teraz doma proti Petržalke Samba postaví.Pozápase nás zo štadióna odprevádzali Policajti a zasa pri autách na nás čakali nitransky fans.Tak takto vyzeral asi posledný výjazd autami lebo aj keď nás ide 10 tak kričí len polovica.